Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Canadian Solar dostarcza ponad 8 MW swoich modułów fotowoltaicznych CS6P, do trzech projektów fotowoltaicznych w USA. Największą instalacją jest 6 MW elektrownia słoneczna w Lankaster w stanie Pensylwania. Canadian Solar będzie jedynym dostawcą modułów słonecznych dla instalacji w Pensylwanii, która przewiduje uzyskać 7,5 mln kWh energii słonecznej w ciągu roku przez 15 lat trwania umowy na zakup wygenerowanej energii (PPA). Po zakończeniu będzie to prawdoopodbnie największa instalacja w stanie.

Czytaj więcej

Na znak, że główne japońskie korporacje mobilizują do rozwoju projektów fotowoltaicznych w kraju, w ramach odnowionej taryfy FIT utworzyły Japan Mega Solar Power Co. Nowa spółka planuje zainwestować 100 mld jenów (1,3 mld USD) w rozwój projektów fotowoltaicznych. Nowe taryfy FIT wprowadziły możliwość generowania znacznych zysków dla kraju.

Czytaj więcej

Jak donosi Kyocera Solar, jej systemy solarne zasilą ponad 2000 domów na wyspie Fidżi. Projekty solarne powstaną przy współpracy z Departamentem Energii Fidżi i Projektem piątego spotkania Przywódców Wysp Pacyfiku mającym na celu doprowadzenie energii odnawialnej do odległych wiosek wyspiarskiego kraju. Do tej pory na wyspie zainstalowano 135 kW baterii słonecznych, pozostałe 270 kW zostanie zainstalowanych do końca roku.

Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-07-03
Superrrrrr
2020-07-07
Dobry kontakt i kompetentna obsługa,polecam.
pixel