Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Nowa dostawa elastycznych baterii słonecznych - 20W, 40W, 60W

Miło nam poinformować, że w naszym sklepie ponownie pojawiły się elastyczne panele słoneczne - polecamy baterie słoneczne MH Flex o mocach 20W, 40W i 60W. W naszej ofercie posiadamy również elastyczne baterie słoneczne XDISC o mocach 36Wp, 75Wp i 150Wp.

Oferowane przez nas baterie słoneczne ze względu na zwarty wygląd i niską wagę, idealnie sprawdzą się do zastosowań turystycznych. Polecamy je szczególnie do produkcji energii elektrycznej na działce, do zasilenia urządzeń w kamperze, przyczepie kempingowej. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie brakuje dostępu do sieci a my nie chcemy rezygnować z dostępu do energii elektrycznej. Przy zastosowaniu w układzie przetwornicy napięcia, możemy z nich zasilić nie tylko urządzenia 12V, ale również te działające na 230V!

Chciałbyś wypróbować panele słoneczne ale nie wiesz od czego zacząć? Napisz do nas, pomożemy dobrać system solarny, który spełni Twoje oczekiwania!

Czytaj więcej
W połowie stycznia 2017r. zamontowaliśmy siedem lamp zasilanych dzięki odnawialnym źródłom energii dla Gminy Gniewino. W tej malowniczej gminie zlokalizowanej w województwie pomorskim wybrano oświetlenie typu decor, na malowanych czarnych słupach, wyróżniające się doskonałym wyglądem. Latarnie tego typu wyposażone są w białe klosze w kształcie kuli, dzięki czemu pełnią nie tylko rolę oświetleniową, ale również dekoracyjną.

Dwie lampy solarne zostały zamontowane w pobliżu placu zabaw, aby poprawić bezpieczeństwo bawiących się tam dzieci. Pozostałe punkty oświetleniowe stanęły obok parkingu samochodowego, na skrzyżowaniu przy ul. Słonecznej w Gniewinie oraz przed domem sołeckim. Lampy solarne LED w 100% wykorzystują do swojego działania światło słoneczne. Jest to rozwiązanie ekologiczne, które przyczynia się do obniżenia emisji gazów cieplarnianych do otoczenia. Mimo wyższych cen początkowych lampy zasilanej z OZE, w późniejszym okresie eksploatacji nie ponosimy opłat za zużycie energii elektrycznej. Są to punkty świetlne zupełnie samowystarczalne i autonomiczne. Nie wymagają zgłoszenia do zakładu energetycznego.
Czytaj więcej
Gmina Radzyń Chełmiński stawia na ekologiczne i darmowe oświetlenie solarne
Pod koniec stycznia b.r. zamontowaliśmy dwie latarnie solarne w miejscowości Radzyń Chełmiński. Inwestorem w oświetlenie fotowoltaiczne była Gmina Radzyń Chełmiński. Gmina kolejny raz zamówiła u nas te same uliczne latarnie solarne Standard z wydłużoną 36miesięczną gwarancją.
 
W 2015 roku gmina zleciła montaż trzynastu lamp solarnych, które stanęły przy przystankach autobusowych, poprawiając tym samym bezpieczeństwo mieszkańców. W ubiegłym roku natomiast oświetlono inne newralgiczne miejsca przy drogach oraz place zabaw dla dzieci. Latarnie solarne zostały zamontowane w samym Radzyniu Chełmińskim, ale również w Janowie, Dębieńcu, Zielonowie, Zakrzewie, Rywałdzie oraz Wymysłowie.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-09-01
Wszystko ok.Polecam. Stefan z Białogardu.
2020-08-11
Transakcja bezproblemowa. Nie mam zastrzeżeń.
pixel