Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Nowość! Lampki solarne ogrodowe i lampki solarne naścienne

Serdecznie polecamy wprowadzone do naszego sklepu lampki solarne LED. Do wyboru mają Państwo lampki solarne ogrodowe oraz lampki solarne naścienne. Lampy solarne ogrodowe to niewielkogabarytowe lampki wbijane w ziemię, które idealnie sprawdzą się jako oświetlenie nie tylko ogrodu, ale również balkonu, tarasu czy też wjazdów na posesje. Zasada ich działania jest bardzo prosta - energia zgromadzona w dzień zapewnia zasilanie lampek w godzinach nocnych, zapewniając delikatne, nastrojowe oświetlenie. Dzięki zamontowanym w lampach czujnikom zmierzchu, uruchamiają się one automatycznie po zapadnięciu zmroku. Tego typu lampki solarne to idealne, energooszczędne rozwiązanie nie wymagające doprowadzenia energii elektrycznej z sieci. Ich średni czas działania to 8h w ciągu doby. Lampy solarne LED naścienne montuje się natomiast na ścianach budynków, jako podświetlenie numerów domu, altanek, ścieżek czy schodów.  Ich działanie jest bardzo zbliżone do lampek ogrodowych. Po zmierzchu następuje ich automatyczne uruchomienie dzięki zamontowanemu w lampach czujnikowi zmierzchu. Niektóre modele wyposażone są dodatkowo w czujnik ruchu, dzięki czemu po zmroku świecą delikatnym, orientacyjnym światłem, którego natężenie zwiększa się po wykryciu ruchu w pobliżu lampy. Średni czas świecenia lampek tego typu to w zależności od modelu 8, 12 a nawet 20h po pełnym naładowaniu baterii.

Zamontowaliśmy pięć lamp solarnych w Zarębach (gm. Chorzele)

Miło nam poinformować, że pod koniec marca 2015r. zamontowaliśmy pięć lamp solarnych led w gminie Chorzele.  Lampy solarne, zasilane wyłącznie energią słoneczną stanęły przy drodze gminnej w miejscowości Zaręby. Ich konstrukcja oparta jest na dwóch bateriach słonecznych o mocy 195W każda, umieszczonych na szczycie lampy, które w ciągu dnia ładują dwa akumulatory żelowe o pojemności 100Ah. Taka konfiguracja w zupełności wystarcza do zasilenia przez minimum 8h/dobę oprawy LED o mocy 35W. Taki czas pracy oprawy ulicznej jest optymalny biorąc pod uwagę stosunek możliwości do ceny, oczekiwania klientów oraz średnią długość nocy w ciągu roku kalendarzowego. Nasze lampy solarne z serii Standard są szczególnie chętnie wybierane przez klientów, którzy dotychczas stosowali lampy tradycyjne z uwagi na bardzo zbliżony wygląd i parametry do lamp klasycznych. Do najważniejszych zalet oświetlenia solarnego należą niskie koszty utrzymania i idący za tym szybki zwrot inwestycji. Nasze lampy solarne to nie tylko niedrogie, ale również przyjazne dla środowiska oświetlenie zewnętrzne, bardzo chętnie stosowane w miejscach odległych od sieci energetycznej, jak również przy ulicach czy jako oświetlenie parków i posesji. Ponieważ jesteśmy bezpośrednim importerem podzespołów współpracującym zarówno ze światowymi jak i krajowymi producentami, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym odbiorcom nie tylko sprawdzone, ale również bardzo atrakcyjne cenowo oświetlenie solarne.

16 kwietnia 2015 zamontowaliśmy dwie lampy solarne w miejscowości Zajezierze (woj. kujawsko-pomorskie). Zlecenie zostało wykonane dla Gminy Gniewkowo. Zdecydowano się na jedne z najpopularniejszych lamp z naszej oferty z serii Standard, które idealnie sprawdzają się jako oświetlenie uliczne. W gminie Gniewkowo zamontowaliśmy lampy z oprawą 15W zasilaną z 200W baterii słonecznej. Dzięki zastosowaniu specjalnego układu z bateriami słonecznymi i akumulatorami lampy są w pełni autonomiczne i nie wymagają do swojego działania doprowadzenia energii elektrycznej z sieci. Ich działanie wymaga jedynie dostarczenia energii słonecznej, ponieważ wykorzystując zjawisko fotoelektryczne zmieniają ją w energię elektryczną. Wygenerowana w ciągu słonecznego dnia energia magazynowana jest w zakopanym w ziemi akumulatorze żelowym, który w nocy wykorzystywany do zasilenia lampy solarnej. Pracą całego układu steruje kontroler ładowania, który zarówno zabezpiecza akumulatory przed przeładowaniem/rozładowaniem ale również uruchamia lampę w odpowiednim czasie po zapadnięciu zmroku. Tego typu ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie świetnie sprawdza się nie tylko w miejscach odległych od infrastruktury, ale również tam gdzie chcemy trochę zaoszczędzić na wykorzystaniu energii. Nakład finansowy jest właściwie jednorazowy przy samym zakupie, później możemy zapomnieć o rachunkach za energię.

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-08-11
Transakcja bezproblemowa. Nie mam zastrzeżeń.
2020-07-07
Dobry kontakt i kompetentna obsługa,polecam.
pixel