Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Ehrlicher Solar Ag rozpoczął pracę nad 35MW elektrownią słoneczną Perleberg Airport w Brandenburgu (Niemcy).
Instalacja ma powstać na terenie dawnego lotniska wojskowego. Niemiecka firma rozpoczęła pracę zaraz po demontażu wszystkich pozostałości po lotnisku.
Producent baterii słonecznych - Canadian Solar Inc. oraz deweloper Sky power Limited wspólnie zrealizują instalacje elektrowni słonecznych o łącznej mocy 200MW w Ontario(Kanada).
Zgodnie z warunkami zawartego między nimi porozumienia, Canadian Solar uzyska większościowy udział w 16 projektach fotowoltaicznych w Ontario o łącznej mocy 190 do 200MW od Sky Power. 15 z 16 projektów zostało zaakceptowanych do dopłat FIT jakie obowiązują na terenie prowincji. Pozostały projekt został zakwalifikowany do Ontario Renewable Energy Standard Offer Program.

Brytyjska sieć supermarketów Sainsbury zainstalowała 6,9MW baterii słonecznych na swoich sklepach w południowej Anglii. Renewable Resources oddało do użytku instalację i zapowiedziało jej ukończenie na targach Ecobuild, które miały miejsce w Marcu w Londynie. Na targach firma prezentowała komercyjne rozwiązania dachowe z membraną firmy Sika.

Activ Solar ukończył pracę nad kolejną dużą elektrownią słoneczną na Ukrainie. 31,55MW instalacja znajduje się w Mityaevo, Crimea. Elektrownia słoneczna Mityaevo, postawiona przez austriacką firmę zajmuje powierzchnię 59 hektarów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-08-11
Transakcja bezproblemowa. Nie mam zastrzeżeń.
2020-07-07
Dobry kontakt i kompetentna obsługa,polecam.
pixel