Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

W czerwcu 2013r. dostarczyliśmy 5 lamp solarnych z serii Decor Rosa do miejscowości Jabłoń. Zdecydowano się na lampy solarne z dwoma 5W źródłami światła zasilanymi ze 100W baterii słonecznych. Lampy solarne LED sterowane są regulatorem ładowania firmy EPSOLAR. Wyprodukowana dzięki panelom słonecznym energia magazynowana jest w 44Ah akumulatorze żelowym, który zapewnia jej kilkudniową autonomię. Dzięki takiemu rozwiązaniu lampy świecą nawet gdy wystąpi kilka bezsłonecznych dni. To energooszczędne i przyjazne dla środowiska oświetlenie idealnie się sprawdza, a ozdobny wygląd lamp sprawia, że pełnią one dodatkowo funkcję dekoracyjną.

Poznań korzysta z oświetlenia solarnego

W połowie ubiegłego roku ulicę Buczka w Poznaniu oświetliły trzy lampy solarne z serii STANDARD. Energię potrzebną do zasilenia opraw LED w lampach wytwarzają baterie słoneczne zamocowane na szczycie stalowego słupa. Zastosowanie specjalnego sterownika umożliwia automatyczne włączenie się lamp po zmierzchu oraz wyłączenie o świcie. Generowana w ciągu dnia energia magazynowana jest w dwóch 100Ah akumulatorach żelowych, co umożliwia nawet kilkudniową autonomię lampy w pochmurne i bezsłoneczne dni. Lampy solarne oświetliły boisko, siłownię oraz plac zabaw zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo mieszkańcom Poznania.

Gmina Nowy Dwór skorzystała z oświetlenia solarnego

W ubiegłym roku dostarczyliśmy i zamontowaliśmy dwie 5m lampy solarne dla Jazowej w gminie Nowy Dwór (woj. pomorskie). Zamontowane lampy solarne wyposażono w dwie 20W oprawy oświetleniowe zasilane przez dwie 195W baterie słoneczne. Wygenerowana dzięki panelom solarnym zielona energia jest gromadzona w dwóch 100Ah żelowych akumulatorach. Sterowanie czasem świecania opraw w lampach odbywa się dzięki zastosowaniu regulatora ładowania z EP Solar LS2024RP. Lampy solarne są przyjazne dla środowiska, dlatego też korzystanie z takich proekologicznych rozwiązań powinno być jak najpowszechniejsze.

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-08-11
Transakcja bezproblemowa. Nie mam zastrzeżeń.
2020-07-07
Dobry kontakt i kompetentna obsługa,polecam.
pixel