Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Gmina Radzyń Chełmiński stawia na ekologiczne i darmowe oświetlenie solarne

2017-02-15
Gmina Radzyń Chełmiński stawia na ekologiczne i darmowe oświetlenie solarne
Pod koniec stycznia b.r. zamontowaliśmy dwie latarnie solarne w miejscowości Radzyń Chełmiński. Inwestorem w oświetlenie fotowoltaiczne była Gmina Radzyń Chełmiński. Gmina kolejny raz zamówiła u nas te same uliczne latarnie solarne Standard z wydłużoną 36miesięczną gwarancją. W 2015 roku gmina zleciła montaż trzynastu lamp solarnych, które stanęły przy przystankach autobusowych, poprawiając tym samym bezpieczeństwo mieszkańców.

W ubiegłym roku natomiast oświetlono inne newralgiczne miejsca przy drogach oraz place zabaw dla dzieci. Latarnie solarne zostały zamontowane w samym Radzyniu Chełmińskim, ale również w Janowie, Dębieńcu, Zielonowie, Zakrzewie, Rywałdzie oraz Wymysłowie. Lampy solarne idealnie sprawdzą się również jako oświetlenie parków, ścieżek rowerowych, ogrodów, prywatnych posesji, terenów turystycznych. Są zupełnie niezależne od istniejącej sieci energetycznej i mogą być montowane praktycznie w każdym miejscu.

Lampy solarne wykorzystują w układzie energooszczędne źródło LED, które są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i emitują niewiele ciepła w porównaniu do opraw tradycyjnych. Do ich zasilenia w nocy wykorzystywana jest zmagazynowana w ciągu dnia w akumulatorach żelowych energia elektryczna. Nad praca lampy czuwa mikroprocesorowy regulator ładowania z czujnikiem zmierzchowym, który automatycznie załącza oświetlenie po zmroku.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-09-01
Wszystko ok.Polecam. Stefan z Białogardu.
2020-07-07
Dobry kontakt i kompetentna obsługa,polecam.
pixel