Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Canadian Solar dostarczy ponad 8 MW paneli słonecznych do projektów groSolar

2012-08-31

Canadian Solar dostarcza ponad 8 MW swoich modułów fotowoltaicznych CS6P, do trzech projektów fotowoltaicznych w USA. Największą instalacją jest 6 MW elektrownia słoneczna w Lankaster w stanie Pensylwania. Canadian Solar będzie jedynym dostawcą modułów słonecznych dla instalacji w Pensylwanii, która przewiduje uzyskać 7,5 mln kWh energii słonecznej w ciągu roku przez 15 lat trwania umowy na zakup wygenerowanej energii (PPA). Po zakończeniu będzie to prawdoopodbnie największa instalacja w stanie.

 

Pozostałe dwa projekty zostały niedawno ukończone i były to 1,8 MW elektrownia dla oczyszczalni ścieków w New Jersey i 1,5 MW system fotowoltaiczny w Longwood Gardens w Kennett Square. Obie instalacje generują ok. 4,95 mln kWh energii w ciągu roku.

 

?Kiedy pracujemy przy trudnych projektach wiemy, że możemy liczyć na Canadian Solar. Jest to nasz zaufany dostawca z którym współpracowaliśmy przy wielu projektach i liczymy na dalsze współprace w przyszłości? - powiedział Jamie Resor, Dyrektor groSolar.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2012
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-08-17
Szybko, dobrze zapakowane i zgodnie z oczekiwaniami.
2020-07-07
Dobry kontakt i kompetentna obsługa,polecam.
pixel