Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowe lampy solarne w gminie Węgorzewo

2015-08-26

Gmina Węgorzewo doczekała się nowych lamp solarnych. Łącznie 5 latarni zostało zamontowanych przez naszą firmę w sierpniu w miejscowościach Łużec i Rudziszki. Zainstalowane latarnie to model Standard szczególnie polecany do oświetlenia ulicznego.

Konstrukcja lamp z serii Standard opiera się na 4m lub 5m ocynkowanym słupie stalowym.  Latarnie wyposażone są w pojedynczą oprawę oświetleniową LED o mocach od 10W do 35W. Czas działania lampy to nawet 14h dzięki zastosowaniu specjalnego sterownika z redukcją mocy oprawy - pozwala on na ściemnienie światła w godzinach kiedy, np. jest mniejszy ruch i nie potrzebne jest, aby lampa świeciła pełną mocą. Odpowiednio dobrane komponenty lamp zapewniają jej aż 4 dniową autonomię, dzięki czemu nie musimy obawiać się, że latarnia przestanie działać przy dłuższej niepogodzie, również zimą.

Lampy z serii Standard ze względu na swój znakomity stosunek jakości do ceny i uniwersalność zastosowania były w 2014 roku najchętniej wybieranymi latarniami solarnymi przez gminy w Polsce.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2015
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2021-07-03
Superrrrrr
2020-08-11
Transakcja bezproblemowa. Nie mam zastrzeżeń.
pixel