Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hybrydowa lampa solarna z monitoringiem w Iwanowicach

2015-09-18
Hybrydowa lampa solarna z monitoringiem w Iwanowicach

We wrześniu b.r. w Gminie Iwanowice została zainstalowana przez naszą firmę hybrydowa lampa solarna o mocy 30W posiadająca dodatkowo funkcję monitoringu. Jest to nowość w naszej ofercie.

 

Latarnia oprócz oprawy oświetleniowej została wyposażona w dwie kompaktowe kamery internetowe umożliwiające stały monitoring otoczenia wokół lampy. Poprzez sieć możliwe jest archiwizowanie obrazu z kamery, a także jego podgląd na żywo. Po odpowiedniej konfiguracji dostęp do widoku z kamery możliwy jest również poprzez aplikację mobilną.

 

Odpowiednio dobrane podzespoły lampy zapewniają jej poprawne działanie i nieprzerwany monitoring. Lampa tego typu doskonałe sprawdzi się w miejscach, które potrzebują zarówno oświetlenia jak i monitoringu, a nie mają dostępu do sieci energetycznej i pociągnięcie zasilania jest nieopłacalne lub utrudnione. Mogą to być magazyny, ogródki działkowe, działki rekreacyjne, gospodarstwa rolne (np. pastwiska), itp. W zależności od potrzeb możliwe jest wyposażenie lampy w jedną lub dwie kamery, a także oprawy o różnej mocy.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2015
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-08-17
Szybko, dobrze zapakowane i zgodnie z oczekiwaniami.
2020-09-01
Wszystko ok.Polecam. Stefan z Białogardu.
pixel