Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

70MW elektrownia słoneczna w Japonii

2013-11-07

W Japonii powstała 70MW elektrownia słoneczna, która będzie zarządzana przez Kagoshima Mega Solar Power Corporation. W jej budowie wykorzystano falowniki SMA. Największa japońska elektrownia zostanie podłączona do sieci już w tym tygodniu na południu Japonii w mieście Kagoshima. Niemiecki SMA dostarczył do instalacji 140 inwertery Sunny Central 500CP-JP oraz 1260szt. Sunny String-Monitors.

 

Jak powiedział CEO SMA Pierre-Pascal Urbon "Fakt, że technologia systemu SMA jest używana w największej instalacji fotowoltaicznej w Japonii podkreśla naszą doskonałą pozycję na rynku fotowoltaicznym." Firma SMA coraz bardziej działa na rynku japońskim w ostatnich latach utworzyła już swoje biuro serwisowe w Tokio, a jej falowniki Sunny Boy są certyfikowane przez japoński Electrical Safety & Environment Technology Laboratories (JET). Mimo że certyfikacja inwerterów używanych na skalę przemysłową nie jest w Japonii wymagana, SMA czuł się zobligowany do sprawdzenia czy technologia Sunny Boy będzie w stanie wytrzymać niekorzystne warunki atmosferyczne na jakie inwertery będą poddane w Japonii ? wysoką wilgotność, słone powietrze i tajfuny. S

 

MA jest pierwszym nie-japońskim producentem, który otrzymał japoński ceryfikat JET na trójfazowe inwertery - Sunny Tripower 10000TLEE-JP."

 

Dzięki naszym lokalnym strukturom sprzedaży i usług, jak również rozwiązaniom systemowym specjalnie dostosowanym do lokalnych potrzeb, jesteśmy idealnym miejscem do skorzystania z ogromnego wzrostu oczekiwanego w przyszłym rynku," kontynuował Urbon. "W rzeczywistości, pod koniec 2013 r., Japonia będzie w stanie prześcignąć Niemcy, najsilniejszego na świecie sprzedawcę na rynku PV."

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-09-01
Wszystko ok.Polecam. Stefan z Białogardu.
2020-08-11
Transakcja bezproblemowa. Nie mam zastrzeżeń.
pixel