Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia


Nasze dostawy staramy się realizować niezwłocznie, ale z różnych przyczyn termin ten może się przedłużyć np. w przypadku gdy aktualnie określonego towaru nie posiadamy w naszym magazynie i musimy go zamawiać.


Termin realizacji zamówienia podany jest na stronie każdego produktu i jest on indywidualny dla każdego towaru. Zamówienia realizowane są w kolejności złożenia i opłacenia w przypadku przedpłaty lub potwierdzenia przez Zamawiającego w przypadku przesyłki pobraniowej.


Wysyłamy w ciągu 1 dnia


Oznaczony w ten sposób towar posiadamy w naszym magazynie i prawdopodobnie zdążymy wysłać go w przeciągu 1 dnia roboczego od chwili wpłynięcia wpłaty (oprócz zamówień pobraniowych) i przekazania do realizacji.

Dostępność towaru na magazynie podawana jest dla jednej sztuki/mb. Jeśli złożone zamówienie obejmuje większą liczbę sztuk towaru istnieje możliwość skończenia się zapasu i konieczność jego sprowadzenia od dostawcy. W takim wypadku czas wysyłki zamówienia może ulec wydłużeniu.

 

Wysyłka powyżej 1 dnia


Obecnie tego towaru możemy nie mieć w naszym magazynie i musimy sprowadzić go od stałego dostawcy lub jest to towar wielkogabarytowy, na którego zapakowanie i wysłanie potrzebujemy więcej czasu. Jednocześnie podajemy na stronie przybliżony czas wysyłki.

 

Brak w magazynie (chwilowy brak)


Tego towaru brakuje w naszym magazynie i nie możesz w tej chwili go zamówić. Staramy się, aby towar jak najszybciej był znowu dostępny. 

 

UWAGA! W dni wolne od pracy tj. sobota i niedziela oraz święta zamówienia nie są realizowane.

 

 

Czas dostawy


Czas dostawy zamówienia uzależniony jest od wyboru przewoźnika.Wszystkie przesyłki Pocztą Polską (list polecony,paczka pocztowa) wysyłane są przez nas jako PRIORYTETOWE. Przesyłki priorytetowe doręczane są w dniu następnym po dniu nadania, jeśli zostały nadane do godz. 15. W przypadku wysyłki po godz. 15 czas dostawy może wydłużyć się do 2-3 dni roboczych.

W przypadku przesyłek pocztowych pobraniowych czas dostawy od wysyłki wynosi 24-48h.

 

Terminy doręczenia przesyłek pocztowych to terminy deklarowane.

 

 W przypadku firm kurierskich UPS i DPD czas dostawy od wysyłki wynosi 24h (nie dotyczy przesyłki paletowej). Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku.

Czas dostawy w przypadku przesyłki paletowej wynosi 24-48h od wysyłki.

 


Szacowany czas dostawy podawany jest ponadto każdorazowo podczas wyboru sposobu wysyłki w trakcie składania zamówienia.

 


Jeśli dostawa zamówienia opóźnia się prosimy o kontakt z nami w celu wyjaśnienia przyczyny. Kontaktując się z obsługą sklepu prosimy zawsze podawać numer zamówienia!

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-09-01
Wszystko ok.Polecam. Stefan z Białogardu.
2020-07-07
Dobry kontakt i kompetentna obsługa,polecam.
pixel