Free delivery from 1 000,00 zł
Save to shopping list
Create a new shopping list
Ładowarka BC 9000 EVO+ 9A 12V

Ładowarka BC 9000 EVO+ 9A 12V

530,00 zł
/ szt. gross
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
Produkt niedostepny, dostawa wkrótce
14 days for easy returns
This product is not available in a stationary store
Safe shopping
Deferred payments. Buy now, pay in 30 days, if you don't return it

Buy now, pay later - 4 steps

When choosing a payment method, select PayPo.PayPo - buy now, pay later
PayPo will pay your bill in the store.
On the PayPo website, verify your information and enter your social security number.
After receiving your purchase, you decide what suits you and what doesn't. You can return part or all of your order - then the amount payable to PayPo will also be reduced.
Within 30 days of purchase, you pay PayPo for your purchases at no additional cost. If you wish, you spread your payment over installments.


alt


 

 


 

BC 3500 EVO+ 9A 12V

Ładowarki regenerujące akumulatory

Wykonane i zaprojektowane w 100% we Włoszech

 

Ładowarki BC to w pełni automatyczne, inteligentne urządzenia przeznaczone do ładowania, konserwacji i regeneracji akumulatorów: kwasowych, GEL, Deep cycle, AGM, MF, EFB, VRLA, CA/CA. Proces ładowania sterowany jest przez mikroprocesor. Znacznie wydłużają żywotność baterii. Ładowanie odbywa się w 8-etapach. Urządzenie jest w stanie zregenerować/odsiarczyć nawet bardzo nisko rozładowane baterie i utrzymać je w dobrej kondycji przez długi czas. Stan naładowania akumulatora jest widoczny na wyświetlaczu LCD (w zależności od modelu). Ładowarki mogą zregenerować bardzo głęboko rozładowane akumulatory, podejmują ładowanie od 1.25V !

Dzięki współpracy z wiodącymi producentami samochodów ładowarki BC są testowane i dopuszczane do użytku we wszystkich markach samochodów, m.in.: Audi, BMW, Lamborghini, Dodge, Masetari, Mercedes-Benz, Lexus, Lotus, Volvo i wielu innych.

Dzięki eleganckiej konstrukcji z efektem karbonu, z bardzo wytrzymałym korpusem, który zapobiega ślizganiu się i uodparnia na zarysowania, upadki, przypadkowe zgniecenie, promienie UV i wodę (IP44), produkt doskonale sprawdza się w prawie każdych warunkach.

 


8-ETAPOWE ŁADOWANIE
 

 

alt
 

 

 
 

1. INITIALIZATION - Ładowarka sprawdza czy akumulator jest w stanie przyjąć ładunek;

2. RECOVERY - Odsiarczanie akumulatora, jeżeli akumulator jest głęboko rozładowany (od 1.25V), ładowarka podejmuje próbę jego regeneracji;

3. SOFT CHARGE - Początkowa faza ładowania niskim napięciem;

4. BULK CHARGE - Ładowanie maksymalny prądem;

5. DESULFATION - Ładowanie malejącym pulsacyjnym prądem;

6. ANALISYS - Ładowarka bada czy akumulator jest w stanie utrzymać ładunek;

7. MAINTENANCE - Pulsacyjne ładowanie końcowe stałym napięciem, ładowarka kontroluje, aby akumulator nie został przegrzany, przeładowany.

8. EQUALIZATION - Utrzymanie akumulatora w przedziale 95 - 100% naładowania. Jeżeli ładowarka jest podłączona na stałe do akumulator, doładowuje go co 30 dni, balansuje cele akumulatora i zapobiega rozwarstwianiu się elektrolitu


 

 
alt
          
ŁADOWARKA Z MIKROPROCESOREM- WIELOETAPOWY PROCES ŁADOWANIA DLA WIĘKSZEJ PRECYZJI, BEZPIECZEŃSTWA I ŻYWOTNOŚCI AKUMULATORA. ŁADOWARKA POSIADA CYFROWĄ DIAGNOSTYKĘ "MIĘKKI START" ORAZ TRYB PODTRZYMANIA NAŁADOWANEGO AKUMULATORA.
 

alt
  KOMPENSACJA TEMPERATURY - ŁADOWARKA DOPASOWUJE NAPIĘCIE DO KONKRETNEGO AKUMULATORA.
       
 
alt
  
ZABEZPIECZENIE PRZECIWZWARCIOWE I PRZED SKUTKAMI ODWROTNEGO PODŁĄCZENIA KLEM.
 
       
 
alt
    

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRZEWODY ORAZ ZACISKI. W ZESTAWIE ZNAJDUJĄ SIĘ RÓWNIEŻ ADAPTER Z KABLEM OCZKOWYM.                                                                                                                                     
       
 
alt
  
ŁADOWARKA POSIADA EUROPEJSKI CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CE.                                                                      
                                

 


BC 3500 EVO + - GŁÓWNE CECHY

 • 100% Made in Italy, 5 lat gwarancji.
 • 3 PROGRAMY :  SAMOCHÓD  do akumulatorów samochodowych (maksymalny prąd ładowania: 9 A),  ROWER  do akumulatorów motocyklowych (maksymalny prąd ładowania: 1 A),  START & STOP  do akumulatorów  AGM / EFB  (maksymalny prąd ładowania: 5 A). TRYB TESTER  do sprawdzania: stanu naładowania i rozruchu akumulatora oraz prawidłowej pracy alternatora / regulatora w pojeździe.
 • Do WSZYSTKICH typów tradycyjnych akumulatorów 12 V, od ołowiowych do AGM, od 1,2 Ah do 200 Ah.
 • Brak utraty lub zmniejszenia ilości cieczy w akumulatorze (elektrolicie). Żadnej iskry. Zabezpieczenia przed: odwrotną polaryzacją, zwarciem, przeładowaniem, przegrzaniem.
 • Technologia polecana przez najlepszych producentów motocykli oraz samochodów z silnikiem Diesla, benzynowym i hybrydowym do 5000 cm3
 • 100% AUTOMATYCZNY algorytm  ładowania i konserwacji  z 8  INTELIGENTNYMI CYKLAMI : inicjalizacja, odzyskiwanie (od 1,25 V), lekkie ładowanie, ładowanie główne, odsiarczanie, analiza, konserwacja i wyrównanie.
 • Zwiększ żywotność baterii nawet 4 razy. MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ, minimalne zużycie energii.
 • Algorytm automatycznego ładowania i konserwacji zapewnia  automatyczną kompensację temperatury , innymi słowy ładowarka akumulatorów określa idealną krzywą ładowania na podstawie temperatury wykrytej w otaczającym środowisku 
 • Dzięki współpracy z wiodącymi producentami samochodów  nasze produkty są testowane i dopuszczane do użytku we wszystkich markach samochodów będących w ruchu (Abarth, Acura, Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lotus, Maserati, Mazda, Mercedes-Benz, Mini , Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Pontiac, Porsche, Proton, Renault, Rolls-Royce, Saab, Seat, Škoda Auto, Smart, Subaru, Suzuki, Tata, Toyota, Volkswagen, Volvo).
  Ponadto obecny trend rynkowy polega na zastępowaniu pojazdów z silnikiem wysokoprężnym lub benzynowym nowymi układami paliwowymi o mniejszym wpływie na środowisko (pojazdy hybrydowe). Nasze ładowarki i konserwatory akumulatorów są doskonale kompatybilne zarówno z tradycyjnymi pojazdami zasilanymi  (Diesel, benzyna, metan, LPG), jak iz mieszanym paliwem (pojazdy hybrydowe, np. Benzyna + elektryczny)

  Wyposażone są w okablowanie z oczkami, które zalecamy zamontować na stałe do akumulatora, aby podłączenie produktu do akumulatora było szybkie i wygodne.

  Dzięki eleganckiej konstrukcji z efektem karbonu, z bardzo wytrzymałym korpusem, który zapobiega ślizganiu się i uodparnia na zarysowania, upadki, przypadkowe zgniecenie, promienie UV i wodę (IP44), produkt doskonale sprawdza się w każdym okoliczność i okazja. 
   


  BC 9000 EVO + - KORZYŚCI

  Nasze produkty, pozostawione w ciągłym podłączeniu lub jeśli przeprowadzana jest co najmniej comiesięczna konserwacja baterii (pełne ładowanie), mogą wydłużyć żywotność baterii nawet 4 razy. Średnio oczekiwana żywotność baterii wynosi 2 lata, dzięki ładowarkom i konserwatorom baterii BC Battery Controller możliwe jest posiadanie baterii, które mają punkt początkowy i żywotność do 8 do 10 lat. Nie wiążą się z żadnymi problemami kompatybilności elektronicznej z jakąkolwiek marką i modelem maszyny. 
   


  BC 9000 EVO + - DO JAKICH AKUMULATORÓW

  Wszystkie ładowarki / konserwatory akumulatorów z serii BC Battery Controller są w całości produkowane we Włoszech, a zatem w 100% Made in Italy, najnowszej generacji, jedne z najbezpieczniejszych i najbardziej zaawansowanych na rynku. Wykonują 8 cykli ładowania w pełni automatycznie i są przeznaczone do doskonałego regeneracji, ładowania, odsiarczania, a także do bardzo długotrwałej konserwacji akumulatorów rozruchowych samochodów, motocykli, skuterów, kamperów, traktorów, pojazdów ogrodniczych. Technologia ładowania i konserwacji BC jest również idealna do stacjonarnych akumulatorów „domowych alarmów antywłamaniowych”. W rzeczywistości można je pozostawić podłączone 365 dni w roku iw tym przypadku zużywają maksymalnie 2 euro energii elektrycznej w przypadku ciągłego użytkowania.
  Chociaż akumulatory „głębokiego cyklu” są zwykle używane w systemach 24/48/60/80 V, ładowarki i konserwatory akumulatorów BC są idealne do konserwacji akumulatorów trakcyjnych (zwanych również głębokimi cyklami), pod warunkiem, że każdy bank 12V jest ładowany osobno (i nie ma potrzeby rozłączania grup akumulatorów ze sobą), wystarczy pozostawić BC podłączonego bezpośrednio do akumulatora 12V. 


  BC 9000 EVO + - SZCZEGÓŁOWE FUNKCJE 

  BC 9000 EVO + to ładowarka akumulatorów i urządzenie podtrzymujące ładowanie, które dzięki 3 programom do wyboru (SAMOCHÓD, ROWER i START & STOP) jest przeznaczone do doskonałej i pełnej konserwacji wszystkich tradycyjnych akumulatorów 12 V (kwasowo-ołowiowych i AGM) od 1,2 Ah do 200 Ah.
  W programach ładowania CAR i START & STOP urządzenie dostarcza maksymalny prąd 9 A, podczas gdy w programie BIKE (dla motocykli) prąd dostarczany wynosi 1 A.
  Produkty BC Battery Controller ładują akumulator znacznie szybciej niż tradycyjne ładowarki. baterie.

  Model BC 9000 EVO + działa jako tester akumulatorów i alternatorów, jest w stanie odnowić akumulatory zasiarczone, odzyskać akumulatory 1,25 V (najniższy poziom na rynku), a także jest przeznaczony do stosowania w pojazdach wyposażonych w Start / Stop „mikrohybrydowy”.
  Dzięki systemowi iskrobezpiecznemu (antyiskrowemu) oraz zabezpieczeniom przed przeciążeniami, odwróceniem biegunowości i zwarciami.BC 9000 EVO + zapewnia wysoki poziom ochrony, został przetestowany na samochodach wszystkich marek, zapewniając absolutną kompatybilność z system elektroniczny każdego samochodu.
  Wyposażony również w najnowocześniejszy mikroprocesor w środku, produkt jest w stanie zagwarantować ekstremalną wydajność ładowania baterii i zredukować zużycie energii do minimum.
  Będąc w pełni automatycznymi, ładowarki i konserwatory akumulatorów z serii BC Battery Controller można pozostawić podłączone do akumulatora 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu przez całe miesiące, nawet przez lata w całkowitym bezpieczeństwie.

  Wewnątrz opakowania znajdują się poręczne szczypce i praktyczne oczka montażowe, które można pozostawić połączone z pojazdem.
  Wyposażony również w intuicyjny wyświetlacz LCD, na którym co 10 sekund można zobaczyć w czasie rzeczywistym informacje o napięciu akumulatora, cyklu ładowania i wybranym programie (SAMOCHÓD, ROWER lub START & STOP), dzięki podświetleniu zapewnia również doskonałe widzenie w nocy !
  Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją i wsparciem premium bezpośrednio z fabryki, biorąc pod uwagę nieliczne obsługiwane przypadki. 

   


  ALGORYTM ŁADOWANIA - PROGRAM ŁADOWANIA

  Ładowarka akumulatorów wyposażona jest w wewnętrzny mikroprocesor, który sprawdza stan baterii w czasie rzeczywistym i samodzielnie wykonuje 8 cykli ładowania.
  • Faza 1 - Inicjalizacja: sprawdź, czy bateria jest w optymalnym stanie do ponownego naładowania / regeneracji, upewniając się, że nie ma zwarć między co najmniej jednym ogniwem baterii.
  • Faza 2 - Regeneracja: jeśli bateria jest w skrajnym stanie rozładowania (zaczynając od 1,25 V), urządzenie próbuje przeprowadzić regenerację w celu podniesienia jej do wyższych napięć, zgodnych z kolejną fazą.
  • Faza 3 - Lekkie ładowanie: Jeśli bateria jest bardzo rozładowana, urządzenie dostarcza lekki prąd pulsacyjny, aby umożliwić baterii przejście przez fazę krytyczną.
  • Faza 4 - ładowanie główne: w tej fazie akumulator może odzyskać do 85-90% swojej pojemności dzięki zdolności ładowarki do dostarczania pełnego prądu.
  • Faza 5 - Odsiarczanie / Absorpcja: w tej fazie, w celu przywrócenia pozostałych 10-15% pojemności baterii, urządzenie zapewnia „kontrolowane przeładowanie” poprzez odsiarczanie / odzyskiwanie ogniw kwasowo-ołowiowych (dla łagodnych lub średnich poziomów zasiarczenia) ).
  • Faza 6 - Analiza baterii: urządzenie przerywa dopływ prądu na kilkadziesiąt minut i sprawdza, czy bateria jest w stanie utrzymać ładunek otrzymany podczas poprzednich cykli. 
  Faza ta jest okresowo powtarzana w regularnych odstępach czasu.
  • Faza 7 - Konserwacja: dzięki specjalnie zaprojektowanemu układowi elektronicznemu, urządzenie utrzymuje ładowanie akumulatora w okresach bezczynności, bez przegrzania, przeładowania i utraty wody / elektrolitu.
  • Faza 8 - Wyrównanie: ta faza jest przeprowadzana co 30 dni w celu zrównoważenia ogniw akumulatora, unikając w ten sposób zjawiska rozwarstwienia elektrolitu.

   


  BC 9000 EVO + - CECHY

  • Trzy programy ładowania do wyboru: „CAR MODE” dla akumulatorów samochodowych, „START & STOP” dla akumulatorów zainstalowanych w pojazdach z systemem Start & Stop oraz „BIKE MODE” dla akumulatorów motocyklowych.
  • Podświetlany wyświetlacz LCD zapewniający doskonałe widzenie w nocy (nawet w oddali), który wskazuje: aktywny program ładowania (CAR lub BIKE lub START & STOP), trwający cykl ładowania (ładowanie, odsiarczanie, konserwacja ...), napięcie akumulator (wewnętrzny woltomierz cyfrowy) i wszelkie możliwe usterki (odwrócenie biegunów, zwarcie, akumulator niepodłączony ...).
  • Oprogramowanie wielojęzyczne: użytkownik może ustawić język wyświetlania między włoskim, francuskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim lub portugalskim.

  • Ochrona baterii przed przeładowaniem: aktywuje się, gdy wewnętrzny mikroprocesor wykryje napięcie wyższe niż zadana wartość; brak ryzyka tworzenia się pęcherzyków we wszystkich akumulatorach na rynku (także MF i Gel).
  • Funkcja testera: urządzenie wykona następujące kontrole autonomicznie iw następującej kolejności:
  1. Test napięcia spoczynkowego akumulatora (w tym oszacowanie poziomu jego naładowania);
  2. Test rozruchu akumulatora podczas uruchamiania pojazdu;
  3. Test układu ładowania pojazdu (alternator / regulator).

   


  BEZPIECZEŃSTWO

  1. Ochrona przed odwróceniem biegunów baterii.
  2. Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (również stałe).
  3. Zabezpieczenie przed przegrzaniem: dostarczany prąd jest automatycznie ograniczany w przypadku nadmiernego nagrzewania się urządzenia.

   


  ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

  • 1 ładowarka i konserwator BC 9000 EVO +
  • Kabel z oczkami z bezpiecznikiem ochronnym
  • Kabel z zaciskami
  • Kompletna instrukcja


  Karta techniczna:

  Napięcie wejściowe: 220 ÷ 240 V ac, 50-60 Hz
  Napięcie ładowania: 13,8 / 14,4 - nom.
  Prąd ładowania 12 V: 1 A maks. (Rower) / 9 A maks. w impulsie, ~3,5A stały (Samochód / Start & Stop)
  Temperatura pracy: -20 ° C - + 50 ° C
  Wymiary: 177 x 127 x 70 mm 

Prostownikiem tym możemy naładować akumulatory używane w samochodach osobowych, ciężarówkach, maszynach rolniczych, na łodziach, w kosiarkach traktorkach ogrodowych, w motocyklach i wielu innych urządzeniach

alt*Akumulator żelowy można szybko zniszczyć, ładując go prostownikiem do akumulatorów kwasowych. Akumulatora żelowego nie można przeładować, spowoduje to przegrzanie , a tym samym spadek jego żywotności i pojemności. Przeładowanie może doprowadzić nawet do całkowitego zniszczenia akumulatora. Zaleca się ładowanie akumulatorów żelowych prostownikami impulsowymi. Ten prostownik spełnia wszystkie warunki prawidłowego ładowania akumulatorów żelowych i AGM.
**Dokładne dane parametrów ładowania, należy dobrać według specyfikacji technicznej ładowanego akumulatora.

Symbol
BC 9000 EVO+
Producer code
BC 9000 EVO+
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.92 / 5.00 13 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2022-08-17
Szybko, dobrze zapakowane i zgodnie z oczekiwaniami.
2021-07-03
Superrrrrr
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixel