Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czas realizacji.

Czas realizacji zamówień w Sklepie modernHome.

Zamówienia są w Sklepie realizowane na bieżąco. (do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty). Gdy zamówienie nie może zostać zrealizowane z waznych przyczyn obsługa Sklepu skontaktuje się z klientem w celu ustalenia dalszej realizacji zamówienia.

Jeśli zamówienie zostanie złozone telefonicznie, przy kontakcie z pracownikiem i potwierdzeniem dostępności towarów, a także po wybraniu przesyłki kurierskiej pobraniowej, odbiór przesyłki następuje zazwyczaj w ciągu 24 godzin.


Jeśli klient zamówi w naszym Sklepie towar do godziny 12, i dokona przelewu na jedno z kont Sklepu tego samego dnia do godziny 13 z banku macierzystego firmy: Nordea -> Nordea, PKOBP/Inteligo-> PKOBP, mBank ->mBank, zamówienie zostanie wysłane jeszcze tego samego dnia, co w przypadku przesyłki kurierskiej zazwyczaj oznacza doręczenie następnego dnia.


WAŻNE: Prosimy o kontakt z obsługą sklepu, gdy zależy Państwu na tym, by zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej. Kontakt z obsługa Sklepu pozwala na skompletowanie przez nas danych Klienta potrzebnych do wysyłki i obsługi zamówienia, pozwala równiez na bieżąco sprawdzić dostępnośc danego towaru. 

 

Sklep modernHome rezerwuje sobie prawo do nie zrealizowania zamówienia, bądź opóźnienia zamówienia z powodou ważnych przyczyn zewnętrznych (np. brak towaru u dystrybutora, problemy z dostawą, awarie itp.) 

 

W przypadku zamówień wysyłanych Poczta Polską obsługa Sklepu ma ograniczone możliwości sprawdzenia, czy przesyłka dotarła do klienta na czas, nie ma również mozliwości śledzenia przesyłki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-08-17
Szybko, dobrze zapakowane i zgodnie z oczekiwaniami.
2021-07-03
Superrrrrr
pixel