Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

W kwietniu 2017 roku w gminie Pisz w województwie warmińsko-mazurskim zamontowaliśmy lampę fotowoltaiczną serii Standard model ST4-160/L10. Lampa solarna została zamontowana na terenie szkoły podstawowej i będzie oświetlać scenę, na której często odbywają się koncerty i przedstawienia uczniów. Dzięki tej inwestycji ludzie będą mogli bawić się bezpiecznie do późnych godzin. Lampa solarna oświetla również część boiska, dzięki czemu dzieci będą mogły grać w piłkę nożną również wieczorem gdy zapadnie zmrok. Gmina Pisz będąca realizatorem tej inwestycji postanowiła zdecydować się na oświetlenie solarne, ponieważ było to bardziej opłacalne niż postawienie tradycyjnej lampy.
Czytaj więcej

28 kwietnia 2017 roku zamontowaliśmy  energooszczędną lampę solarną. Lampa stanęła w miejscowości Żelazno w pobliżu placu zabaw, aby poprawić bezpieczeństwo bawiących się tam dzieci.

 

Lampy solarne wykorzystują w układzie energooszczędne źródło LED, są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i emitują znacznie mniej ciepła w porównaniu do opraw tradycyjnych. Lampa wyposażona jest w źródło światła w postaci nowoczesnej oprawy LED o mocy 25 W i swym wyglądem przypomina klasyczne lampy uliczne.

 

Lampy zasilane z OZE wstępnie mają wyższe ceny, lecz w późniejszym okresie eksploatacji nie ponosimy opłat za zużycie energii elektrycznej a inwestycja szybko się zwraca. Lampy solarne nie wymagają zgłoszenia do zakładu energetycznego.

Czytaj więcej

Pod koniec marca 2017 roku zamontowaliśmy oświetlenie solarne w gminie Jedwabno. Były to już kolejne lampy solarne zamówione u nas przez tę gminę. Tym razem trzy lampy parkowo-ogrodowe stanęły w miejscowości Dłużek. Pozostałe dziesięć ulicznych latarni solarnych zostało zamontowanych w samym Jedwabnie oraz okolicznych miejscowościach.

 

W Jedwabnie zamontowaliśmy 4lampy (ul. 1Maja przy tzw. zakolu do oczyszczalni - 1szt., ul. Bajowa - 2szt., ul. Wrzosowa 1szt.), pozostałe punkty świetlne stanęły w miejscowościach: Burdąg kol. 1szt., Szuć 1szt., Nowe Borowe 1szt., Witowo kol. 1szt., Lipniki 1szt. oraz Kot 1szt. Lampy solarne oświetliły osiedla i przystanki autobusowe. W miejscowości Dłużek oświetliły teren rekreacyjno-wypoczynkowy przy jeziorze o tej samej nazwie.

Czytaj więcej

16 stycznia 2017 roku zamontowaliśmy dwie lampy solarne dla gminy Ryn i Wspólnoty Monetki. Inwestorzy zdecydowali się na ekologiczne oświetlenie i i wybrali lampy typu ECONO, model ECO-N/50/5. Wyróżniające się klasycznym wyglądem, znakomitą jakością oraz funkcjonalnością.

 

Lampy solarne wyposażone są w źródło światła w postaci naświetlaczem LED o mocy 5W i sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba mocnego światła na niewielkim obszarze.

Przy odpowiednio sprzyjających warunkach tego typu lampa jest w stanie świecić zimą nawet 8-12 godzin. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się oświetleniem bez potrzeby doprowadzania energii elektrycznej do sieci. Latarnie solarne nie wymagają zgłoszenia do zakładu energetycznego.

Nowa dostawa elastycznych baterii słonecznych - 20W, 40W, 60W

Miło nam poinformować, że w naszym sklepie ponownie pojawiły się elastyczne panele słoneczne - polecamy baterie słoneczne MH Flex o mocach 20W, 40W i 60W. W naszej ofercie posiadamy również elastyczne baterie słoneczne XDISC o mocach 36Wp, 75Wp i 150Wp.

Oferowane przez nas baterie słoneczne ze względu na zwarty wygląd i niską wagę, idealnie sprawdzą się do zastosowań turystycznych. Polecamy je szczególnie do produkcji energii elektrycznej na działce, do zasilenia urządzeń w kamperze, przyczepie kempingowej. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie brakuje dostępu do sieci a my nie chcemy rezygnować z dostępu do energii elektrycznej. Przy zastosowaniu w układzie przetwornicy napięcia, możemy z nich zasilić nie tylko urządzenia 12V, ale również te działające na 230V!

Chciałbyś wypróbować panele słoneczne ale nie wiesz od czego zacząć? Napisz do nas, pomożemy dobrać system solarny, który spełni Twoje oczekiwania!

Czytaj więcej
W połowie stycznia 2017r. zamontowaliśmy siedem lamp zasilanych dzięki odnawialnym źródłom energii dla Gminy Gniewino. W tej malowniczej gminie zlokalizowanej w województwie pomorskim wybrano oświetlenie typu decor, na malowanych czarnych słupach, wyróżniające się doskonałym wyglądem. Latarnie tego typu wyposażone są w białe klosze w kształcie kuli, dzięki czemu pełnią nie tylko rolę oświetleniową, ale również dekoracyjną.

Dwie lampy solarne zostały zamontowane w pobliżu placu zabaw, aby poprawić bezpieczeństwo bawiących się tam dzieci. Pozostałe punkty oświetleniowe stanęły obok parkingu samochodowego, na skrzyżowaniu przy ul. Słonecznej w Gniewinie oraz przed domem sołeckim. Lampy solarne LED w 100% wykorzystują do swojego działania światło słoneczne. Jest to rozwiązanie ekologiczne, które przyczynia się do obniżenia emisji gazów cieplarnianych do otoczenia. Mimo wyższych cen początkowych lampy zasilanej z OZE, w późniejszym okresie eksploatacji nie ponosimy opłat za zużycie energii elektrycznej. Są to punkty świetlne zupełnie samowystarczalne i autonomiczne. Nie wymagają zgłoszenia do zakładu energetycznego.
Czytaj więcej
Gmina Radzyń Chełmiński stawia na ekologiczne i darmowe oświetlenie solarne
Pod koniec stycznia b.r. zamontowaliśmy dwie latarnie solarne w miejscowości Radzyń Chełmiński. Inwestorem w oświetlenie fotowoltaiczne była Gmina Radzyń Chełmiński. Gmina kolejny raz zamówiła u nas te same uliczne latarnie solarne Standard z wydłużoną 36miesięczną gwarancją.
 
W 2015 roku gmina zleciła montaż trzynastu lamp solarnych, które stanęły przy przystankach autobusowych, poprawiając tym samym bezpieczeństwo mieszkańców. W ubiegłym roku natomiast oświetlono inne newralgiczne miejsca przy drogach oraz place zabaw dla dzieci. Latarnie solarne zostały zamontowane w samym Radzyniu Chełmińskim, ale również w Janowie, Dębieńcu, Zielonowie, Zakrzewie, Rywałdzie oraz Wymysłowie.
Czytaj więcej
Miło nam poinformować, że 20 grudnia 2016r. zamontowaliśmy trzy lampy solarne dla gminy Sosnówka. Gmina stawiająca na ekologiczne oświetlenie solarne zdecydowała się na dwie lampy solarne Decor model DCS-100/2Z4 oraz jedną lampę ST6-270/L20. Ozdobne lampy Decor na malowanych czarnych słupach zostały zamontowane przez naszych pracowników przed budynkiem Urzędu Gminy. Lampy tego typu, wyposażone w podwójne 4W źródło światła stanowią idealne dopełnienie tamtejszego krajobrazu. Zamontowane w nich oprawy z kloszami w kształcie kuli i dwiema żarówkami zasilane są wyłącznie ze 100W monokrystalicznych baterii słonecznych.

Lampa solarna Standard natomiast oświetliła teren przed budynkiem szkoły w Sosnówce. Źródło światła w postaci nowoczesnej oprawy LED o mocy 20W jest w tym przypadku zasilane z 270W baterii słonecznej Risen. Wytwarzana w ciągu dnia energia elektryczna gromadzona jest w zakopanych w ziemi akumulatorach żelowych, które w nocy doprowadzają energię do źródeł światła. Takie rozwiązanie jest nie tylko ekologiczne, ale pozwala również cieszyć się oświetleniem bez potrzeby doprowadzania energii elektrycznej z sieci.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-08-17
Szybko, dobrze zapakowane i zgodnie z oczekiwaniami.
2020-08-11
Transakcja bezproblemowa. Nie mam zastrzeżeń.
pixel